Apartman Merdiven Temizliği Şirketi

Apartman Merdiven Temizliği Şirketi

Apartman Merdiven Temizliği Şirketi

Apartman Merdiven Temizliği Şirketi arayan apartman yönetici ve sakinleri için çözüm üretiyoruz. Çözümlerimiz memnuniyet esasına göre belirlenmekte olan bu sıkıntılı hizmet arayışınıza kurumsal çözüm oluyoruz. Apartman görevli döneminin yavaş yavaş sonuna gelindiği görünmektedir. Çünkü yeni çıkan yönetmelikler nedeni ile apartmanlarda görevli çalıştıran apartman yönetimine maddi konuda büyük yükler gelmektedir. Bu yüklerin altından kalmak için bizim gibi merdiven temizliği şirketler ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Merdiven Temizliği Şirketi olarak apartman temizliği için sadece merdivende kalmıyor ve taleplerinize göre farklı çözümlerde sunmaktayız.  Siz yeter ki talep edin bizler mutlaka profesyonel çözümler sunmakta olacağız. Vermiş olduğumuz hizmetler ile bir nevi çok uygun fiyatlara hizmet sunan mobil görevli olarak da nitelendire bilirsiniz bizleri.

Apartman Temizlik Şirketi Olarak Talep Edebileceğiniz Genel Talepler

  1. Merdiven Temizliği
  2. Çöp Alma
  3. Servis
  4. Bina içi ve dışı küçük elektrik problemlerin çözümü
  5. Bahçe çim biçme ve temizleme
  6. Bina sakinlerine yönetim duyurularını bildirme
  7. Fatura ödemelerinin takibi

Şeklinde olabilecek taleplere yer verdik. Bunlar dışında sizlerden gelecek tüm talepleri dikkate alarak gerekli iyileştirmeleri yapmaktayız şirket olarak.

Apartman Temizliği konusunda doğru şirket olmanın gururu ile siz değerli dostlarımıza mükemmeliyet içeren hizmetlerimizi sunuyoruz.

Bizlere ulaşmak için yapmanız gereken 0212 909 32 64 veya 0545 718 1525 nolu telefonlarımızdan bizleri aramanız dır. Son olarak vermiş olduğumuz hizmet alanı İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerini kapsamaktadır.