Apartman Temizliği

Apartman Temizliği Firmaları

Apartman temizliği hizmet taleplerine Kale Merdiven temizliği şirketi olarak kurumsal ve profesyonel çözümler sunmaktayız. Apartman temizliği kompleks bir çok hizmeti bünyesinde barındırmaktadır. Bu hizmet seçenekleri arasından talepleriniz doğrultusunda bir paket oluşturmaktayız.

Apartman Temizliği Hizmet Seçenekleri

Tam zamanlı Apartman Görevlisi – Kapıcı ; Kapıcılık tanımı çok eksi tarihlere dayanmaktadır. Ve genel olarak görevlisi olduğu apartmanın her şeyi ile ilgili olan kişisi olarak tanımlaya biliriz. Aynı zamanda %95 oranında apartmanda kendilerine verilmiş olan evde kalmaktadırlar.

Kapıcıların Görevleri Nelerdir?

Bu görevlerin bir çoğu işe girişte yapılacak anlaşmaya göre farklılık göstere bilmektedir. Ancak standart yaptığı işlerde mevcuttur.

 1. Akşam saatlerinde dairelerden çöplerin toplanması; Çöp toplama işinde anlaşmaya göre kapı önüne konulan çöplerin alınması veya kapılar tek tek çalınarak daire sakinlerinden istenmesi şeklinde olabilmektedir.
 2. Haftalık yapılan genel temizlik çalışması; Bu çalışma haftalık 1 veya 2 defa yapılmaktadır. Merdivenler süpürülüp daha sonrasında çamaşır suyu ve yumuşatıcı karışımından oluşan su ile silinmektedir. Aynı zamanda merdiven korkulukları, doğal gaz sayaçları, su vanası dolapları, elektrik panoları, bina giriş kapısı, asansör kapısı ve iç kısımları, ortak alan pencereleri silinmektedir.
 3. Rutin bina giriş temizliği; Genel olarak sabah saatlerinde bina giriş merdivenleri silinmektedir.
 4. Servis hizmeti; Akşam saatlerinde çöp alırken bir diğer sabah getirilmek üzere servis hizmeti için sipariş alınmaktadır. Aynı zamanda öğle saatlerinde de aynı şekilde sipariş alımı için daireleri dolaşmaktadır. Daire sakinlerinin sipariş edebileceği ürünler günlük kullanım için ihtiyaç olan su, ekmek, şarküteri ürünlerini içerebilmektedir.
 5. Küçük çaplı elektrik arızaları, asansör arızaları gibi teknik bilgi gerektiren sorunlara müdahale edebilmektedir.
 6. Apartmanın çevresinde bahçe var ise, bahçenin çimlerinin biçilmesi, ağaçların budanması ve sulaması gibi işleri de yerine getirmektedir.
 7. Apartman yöneticisinin bazı görevlerini üstlene bilmektedir. Genel olarak bu görev üstlenme aidat toplama şeklinde olmaktadır.
 8. Apartman içerisinde oluşa bilecek kanunsal bir durumda özellikle polislerin daire içerisinde arama gibi işlemlerde apartman görevlisi yani kapıcılar şahit olarak görev verilebilinmektedir.

Kapıcıların potansiyel olarak çok fazla görevleri vardır. Bu nedenle özellikle 12 ve üzeri kat yapısına sahip olan apartmanlarda kesinlikle kapıcı hizmeti alınmasını tavsiye etmekteyiz.

Rutin Haftalık Merdiven Temizliği ; Kale merdiven temizliği firması olarak en çok hizmet sunduğumuz alanlar arasında ilk sırayı bu hizmet seçeneği almaktadır. Merdiven temizliği taleplere göre hafta da 1 veya 2 gün olarak yerine getirilmektedir. Genel olarak yaptığımız hizmetin adımları şu şekilde olmaktadır.

 1. Apartman en üsten en alta kadar süpürülerek tozlardan arındırılmaktadır.
 2. Merdivenler deterjanlı sularla silinmektedir.
 3. Merdiven korkulukları, doğal gaz ve su saatleri silinmekte.
 4. Asansör kapıları ve içerisi silinmekte. Bunun için özelikle metal siliciler kullanılmaktadır.
 5. Apartman kapıları ve camları silinmekte.
 6. Bahçesi ve otoparkı var ise mıntıka temizliği yapılmakta.
 7. Özel ve sağlığa zararlı olmayan parfümle apartman içinin güzel kokması sağlanmakta.
 8. Çalışma esnasında gerekli olan sular daire sakinlerinden yada apartman ortak kullanımından sağlanmaktadır.

Kale Merdiven Temizliği Şirketimiz ile neden çalışmalısınız?

 • Profesyonel Temizlik Ekipmanları
 • Memnuniyet Garantili Hizmet
 • İlk Hafta Ücretsiz Temizlik
 • Hijyen Sertifikalı Personel
 • Haftada 1 veya 2 Defa Rutin Temizlik
 • Ücretsiz Yılda 1 Defa Böcek İlaçlama
 • Hizmet Sözleşmesi Yapılmaktadır

Aynı zamanda yıl içerisinde çeşitli kampanyalarımız söz konusu olacaktır. Kuru temizleme ve halı yıkama vb. hizmetlerde büyük oranlarda indirimler yapılacaktır apartman sakinleri için.

Bilgi ve Fiyat talebi için 7/24 çağrı merkezimizi araya bilirsiniz! 0212 909 32 64 – 0545 718 15 25

Rutin Çöp Alma ; Hizmetlerimiz arasında yer alan çöp alma işlemi haftanın 6 günü olmak üzere belirlenen saat aralıkları dahilinde yapılmaktadır. Çöp alma işlemlerinde bir personel görevlendirilmektedir. Çöp alma ile birlikte talep olması durumunda çeşitli hizmetleri içeren paketler oluştura bilmekteyiz.

Genel Apartman Temizliği ; Genel temizlik olarak nitelendirdiğimiz ince temizlik çalışmalarını kapsamaktadır. Özellikle inşaat sonrası apartman temizliği hizmetlerinde tercih edilmektedir. Bu çalışma için en az 3 veya daha fazla personel ile çalışmaya başlanmaktadır. İnşaat sonrası temizlik olması nedeni ile zemin kazıması, otopark temizliği, camların silinmesi gibi dip köşe temizlik çalışması yapılmaktadır.

Apartman Merdiven Temizliği Fiyatları

Apartman merdiven temizliği ve diğer çalışma seçeneklerinde fiyatlar belirlenirken çeşitli kriterler göz önüne alınmaktadır. Bu kriterlere göre en ideal fiyat belirlenmektedir.

Fiyat belirleme kriterleri nelerdir?

 1. Daire sayısı
 2. Apartman kat sayısı
 3. Ortak alanlarda pencere olup olmaması
 4. Kapalı otopark olup olmaması
 5. Bahçe büyüklüğü
 6. Haftada 1 veya 2 temizliğin olması
 7. Bahçe çim biçme talepleri

şeklinde sıralanmaktadır. Hizmetlerimizde alt limitler de söz konusu olmaktadır. Bu nedenle mutlaka telefon ile görüşme sağlamamız gerekmektedir. Yapılacak ikili görüşmeler sonrasında en ideal fiyatlara garantili ve profesyonel bir firma ile anlaşma sağlamış olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Apartman Temizliği Hizmet Bölgelerimiz

Genel olarak İstanbul Avrupa yakasında ki ilçeler ile çalışmaktayız. Ancak özellikle Beylikdüzü, Yakuplu, Beykent, Kavaklı, Gürpınar, İhlas Marmara, Büyükçekmece, Esenyurt, Bahçeşehir, Avcılar, Ambarlı, Parseller, Denizköşkler, Cennet, Küçükçekmece, Sefaköy ilçe ve semtlerinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.