Arnavutköy Merdiven Temizliği

Arnavutköy Merdiven Temizliği Şirket Görüntüleri

Arnavutköy Merdiven Temizleme olarak siz değerli müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti vermekte iddialıyız. Firmamız sadece temizlik sektörüne göre yapılanmış ve tüm hizmet ağını bu yönde geliştirmiştir. Buna güvenerek sizlere en iyi hizmeti ve temizliği sağlamayı garanti ediyoruz. Kapıcıların apartman sakinlerine büyük bir külfet olduğunu düşünen tüm site ve apartman yönetimlerine Profesyonel çalışanlarımız ile en iyi ve tamamen sağlıklı temizlik maddeleri kullanarak merdiven temizliği hizmeti sunmaktayız.
Arnavutköy merdiven temizliği firması olarak uzman hizmetli kadromuz apartman ve sitelerinizde temizlik olarak şunları sağlar. Merdiven ve tırabzanların tozları temizlenir. Merdiven temizliğinde sağlığa zararı olmayan kimyasal olarak zararsız genel temizlik maddeleri kullanılır. Posta kutusu, elektrik gösterge levhaları temizliği sağlanır. Dış kapıdaki ve iç dolaptaki yapışkan reklamlar çizmeyen jiletle zarar verilmeden temizlenir. Tavandaki örümcek ağları alınır. Temizlik site veya apartman büyüklüğü ya da bölgeye göre belirlenen ekip tarafından yapılır. Bütün temizlik araç-gereçleri ve temizlik maddeleri tarafımızdan sağlanır. Temizlik bittikten sonra apartmanınızın mis gibi kokması sağlanır. Çamaşır suyu yerine daha etkin temizlik sağlayan hoş kokulu genel temizlik maddeleri kullanılır. Ayrıca temizlik için kullanılan malzemeler ve temizlik maddelerin apartmanınızın yüzeyine göre kullanılır. Kullanılan bezlerimizin mikro fiber özelliğine sahiptir. Su talebi apartman sakinlerin sırayla temin edilir. Temizlik bittikten sonra apartmanınıza parfüm sıkılır.
Siz de bu hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.
Arnavutköy Merdiven Temizliği firmamız size hem ekonomik hem de profesyonel hizmetimiz sunmak için telefonunuzu beklemektedir. En iyi hizmeti en uygun fiyata almak isteyen apartman ve site yöneticilerine memnuniyet garantisi veriyoruz.