Avcılar Merdiven Temizliği

Avcılar Merdiven Temizliği Fotoğrafları

Avcılar Merdiven Temizliği şirketi olarak hizmet vermekteyiz. İstanbul Avrupa yakasında bir çok ilçe ve semte de ayrıca hizmetimiz mevcuttur. Profesyonel bir ekip ile merdiven temizliğinde apartman yöneticilerini bu işten kurtarıyoruz. Son günlerde bizlere gelen telefonlarda genel olarak merdiven temizliği hizmeti aldıkları şirketler ile ilgili memnuniyetsizlikler söz konusu olmaya başladı. Bu artışların nedenlerini araştırdığımızda karşımıza çıkan problemler şu şekildedir.

  • Hizmet sağlayan şirket personeli düzenli olarak işini yapmamaya başladı. Haftada iki gün iken bu bir güne düştü bazı haftalar.
  • Merdiven temizliğini yaparken çok hızlı hareket edilmekte ve bunun sonucu olarak olması gerektiği gibi bir temizlik hizmeti gerçekleşmemektedir.
  • Şirket personelleri sabit değil her hafta farklı bir kişi gelmektedir.
  • Personellerin kılık ve kıyafetleri sorunlu olmaya başlamıştır.

Şeklinde rahatsızlıkları duyar olduk. Avcılar Merdiven Temizliği Şirketi olarak bu problemlerin hepsinin farkında olarak personellerimizi ve organizasyonlarımız ona düzenlemekteyiz. Bizler için merdiven temizliğinde bir marka olmanın en büyük ön koşulu tavsiye edile bilir olmaktır. Bunu başarmak için çalışmış olduğumuz tüm apartmanlarda memnuniyet oranını en üst seviyeye çıkarmalıyız.

Avcılar Merdiven Temizliği ile sizde sorunsuz hizmet almanın keyfini yaşayacaksınız.

Bizlere 0212 909 32 64 ve 0545 718 15 25 nolu telefon hatlarımızdan ulaşa bilirsiniz. Haftanın her günü ve her saati sizlere telefon ile destek sunmaktayız.