Bağcılar Merdiven Temizliği

Bağcılar Merdiven Temizliği Fotoğrafları

Şirketimiz tamamen temizlik sektörüne hizmet vermek üzere yapılanmış profesyonel bir firmadır. Merdiven temizliği hizmetimizi profesyonel kadromuz ve yaklaşımımızla alışılagelmiş temizlik hizmetlerini tamamen değiştirerek Bağcılar Merdiven temizleme olarak bugüne kadar almakta olduğunuz en iyi hizmeti garanti ediyoruz. Kapıcıların apartman sakinlerine büyük bir külfet olduğunu düşünen tüm site ve apartman yönetimlerine Profesyonel çalışanlarımız ile en iyi hijyenik ve sağlıklı temizlik maddeleri kullanarak merdiven temizliği hizmeti sunmaktayız.
Bağcılar merdiven temizliği olarak uzman hizmetli kadromuz apartman ve sitelerinizde temizlik olarak şunları sağlar. Merdiven ve tırabzanların tozları temizlenir. Merdiven temizliğinde sağlığa zararı olmayan kimyasal olarak zararsız genel temizlik maddeleri kullanılır. Posta kutusu, elektrik gösterge levhaları temizliği sağlanır. Dış kapıdaki ve iç dolaptaki yapışkan reklamlar çizmeyen jiletle zarar verilmeden temizlenir. Tavandaki örümcek ağları alınır. Temizlik site veya apartman büyüklüğü ya da bölgeye göre belirlenen ekip tarafından yapılır. Bütün temizlik araç-gereçleri ve temizlik maddeleri tarafımızdan sağlanır. Temizlik bittikten sonra apartmanınızın mis gibi kokması sağlanır. Çamaşır suyu yerine daha etkin temizlik sağlayan hoş kokulu genel temizlik maddeleri kullanılır. Ayrıca temizlik için kullanılan malzemeler ve temizlik maddelerin apartmanınızın yüzeyine göre kullanılır. Kullanılan bezlerimizin mikro fiber özelliğine sahiptir. Su talebi apartman sakinlerin sırayla temin edilir. Temizlik bittikten sonra apartmanınıza parfüm sıkılır.
Bağcılar Merdiven Temizleme olarak İstanbul’un Bağcılar ve yakın bölgelerindeki tüm site ve apartmanlara uzman hizmetli kadromuz ile siz değerli apartman ve site sakinlerine hizmet vermekten mutluluk duyarız. Hiç bir şey sizlerin bize olan güveninizden daha önemli değildir. Bu yüzden Bağcılar Merdiven temizleme olarak sizlere bu güveni veriyoruz. Siz de hem ekonomik hem de profesyonel hizmetimizden apartman, site, iş merkezi gibi insan sirkülasyonunun çok olduğu ortak kullanım alanlarının temizliğini şirkete yaptırmak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. En iyi hizmeti en uygun fiyata almak isteyen apartman ve site yöneticilerine memnuniyet garantisi veriyoruz.