Bahçelievler Merdiven Temizliği

Bahçelievler Merdiven Temizliği Fotoğrafları

Merdivenler hayatımızın her alanında kullandığımız ve her an temas halinde olduğumuz için en çok kirlenen alanlardır. Hijyen bakımından çok önemlidir. Özellikle çocuklar için önemli tehlike alanlarını doğurabilir. Çünkü çocuklar hem hareketlidir hem de yetişkin olarak bunu engellemek mümkün olmaz. Bahçelievler merdiven temizliği ile artık daha temiz ve sağlıklı merdivenler elde edilebilir.

Yaşadığımız apartmanlar, iş yerlerimiz, hastaneler , gittiğimiz her alanda merdivenleri kullanırız ve temiz kalması için de düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Merdiven temizliğinde bir yardımcı ile anlaşmak günümüzde pek kolay olmuyor. Çünkü merdiven silecek kişi çalışan olarak gözükür ve sigorta gibi tüm hakları karşılanmak zorundadır. Bu da apartman gibi alanlarda biraz ağır gelebiliyor. Bahçelievler merdiven temizliği için gönderilen elemanların hepsi şirket tarafından tüm hakları korunmakta ve hepsi sigortalıdır. Siz böyle bir sorun ile asla karşılaşmazsınız. Tercihiniz doğrultusunda gönderilen elemanlar ilk önce merdiven üzerindeki toz ve kaba pislikleri temizler. Bina içinde oluşan örümcek ağları ve tozlar temizlenir. Bina içinde asansör bulunuyorsa içi ve kapısı detaylı bir şekilde silinir ve daha sağlıklı ortam edilmiş olur. Asansör merdivenler kadar çok kirlenen ve temas edilen yer olduğunu da unutmamak gerekir. Daha sonra merdivenler deterjanlı su ile silinir ardından duru su ile silinir. Ayrıca her katta kovadaki su değiştirilmektedir. Bu sayede daha temiz merdivenler elde etmiş olacağız. Bina içinde bulunan posta kutusu gibi detaylar güzelce temizlenir. Dış kapı temizlenirken ise reklam etiketlerinden arındırıp dış kapı özenle temizlenir. Tertemiz bir bina içi ve merdiven temizliğini tamamlamış olunur.

Merdiven temizliği yapılırken her köşe detaylı bir şekilde hiçbir ayrıntı ve köşe atlanmadan temizlenir. Temizlik malzemeleri bahçelievler merdiven temizliği tarafından tercih edilen son derece kaliteli ürünlerdir. Fiyatlarımız semt ve bina kat sayısına göre değişmektedir.