Bakırköy Merdiven Temizliği

Bakırköy Merdiven Temizliği Çalışma Fotoğrafları

Bakırköy Merdiven Temizliği olarak yılların verdiği tecrübe ve sizden aldığımız takdirlerle yolumuza devam etmekteyiz. Kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlarla şirket olarak siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Evlerin,iş yerlerinin,plazaların,apartmanların merdivenleri  her gün onlarca kişinin ayak bastığı,tırabzanlarına ellerini sürdüğü yerlerdir. Bu nedenle ki çabuk kirlenen,hoş görüntüsünü hızla kaybeden ve her gün herkesin elini süren tırabzanların bir süre sonra mikrop yuvasına dönüştüğü merdivenlerin temizliği oldukça önemli ve hassas bir konudur.Bunun bilincinde olduğumuzdan Bakırköy Merdiven Temizliği ekibi olarak merdivenlerinize gereken hassas işlemleri uyguluyoruz.Böylece girişten itibaren ferah bir koku sizi karşılıyor,gönül rahatlığıyla temizlenen trabzanlardan destek alarak pırıl pırıl olan merdiven zemininde yürüyüşünüzü tamamlıyorsunuz.

Bize telefonla ulaştığınızda ya da ofisimize misafir olduğunuzda merdiven temizliğini istediğiniz yer ile alakalı detaylı bilgiyi sizden alıyoruz.Merdivenin zemin dokusu, binanın kaç katlı olduğu,tırabzanların ana maddesinin ne olduğu bizim için önem taşıyor. Çünkü kullanacağımız temizlik malzemesini ona göre seçerek aynı zamanda binanın kat sayısının fazlalığı durumunda personel sayımızda da çoğaltmaya gidebiliyoruz. istenildiği ve gerek görüldüğü takdirde de şirketimiz tarafından keşif ekibi gelerek binada ön araştırma yapabilmektedir.

Gerekli teknik ekipman yanında tecrübeli elemanlar ve özenli bir çalışma gerektiren merdiven temizliği doğrudan insan sağlığını etkilediği için oldukça önemlidir.İşinin ehli olmayan kişilerce yapıldığı taktirde geçici güzel bir görüntüden öte geçemeyip hijyenik bir ortam yaratmakta yetersiz kalacaktır.

Temizlik alanındaki son gelişmeleri takip eden ve kaliteli malzemelerden hiç bir zaman ödün vermeyen ekibimiz hijyenik ve ferah bir ortam sağlamaktadır.İş yerlerinde,iş hanlarında da gelen misafirleriniz kadar müşterilerinizin de ilk izlenim olarak dikkat edeceği husus mekanın temizliği olacaktır.Bu nedenle yüksek katlı mekanlarda da apartmanlarınızda sağladığımız temizliği sağlamaktayız.

Merdiven temizliği hizmeti kapsamında gerçekleştirdiğimiz işlemleri kısaca anlatalım. Merdivenlerin tozu süpürülerek alınır. Tırabzanlar mikro fiber bezle silinerek tozları alınır. Toz alma işleminden sonra temizlenen binada asansör varsa asansör kabini ve kapısı temizlik sıvısı ve bezlerle silinir. Binanın giriş kapısı da arkalı önlü silinir.Kapı girişinde bulunan ziller de bezle silinir. Kapıya yapıştırılan reklam afişleri,etiketleri çizmeyen jiletle özenle kazınır. Posta kutuları silinir. Tavanda ve duvarda oluşan örümcek ağları temizlenir.Su sayaçları,elektrik sayaçları tozlardan arındırılarak temiz bir görünüm sağlanır. Dairelerin önündeki paspas kaldırılarak altındaki tozlar süpürülerek alınır. Merdiven zemini temizliğinde pis ve temiz su kovası olmak üzere iki kova su kullanılır. Sert ve yumuşak fırçalarla zemindeki bütün kirler,tozlar,çamurlar çıkarılır. Kirden arındırılan yüzey tekrar temiz suyla yıkanır ve çek pas kullanılarak zemin temizliği sağlanır. Çamaşır suyu çoğu kimseyi rahatsız ettiği için temizlikte çamaşır suyu kadar hijyen sağlayan ancak çamaşır suyundaki gibi rahatsızlık verici bir kokusu olmayan etkili ve kaliteli temizlik sıvısı kullanılır.Kalıcı bir temizlik sağlamak amacıyla ıslak ve kuru olmak üzere iki mop da kullanılır.Merdiven temizliğinde kullanılan bütün temizlik malzemeleri ve sıvılarını ekibimiz beraberinde getirmektedir.Böylece size ayrıca bir külfet çıkmamış olur. Temizlik bittikten sonra bu temizlik sadece işlemleri için kullanılan özel parfüm sıkılır. Mis ve ferah kokusuyla da bu parfüm temizliği taçlandırmış olur.

 Merdiven temizliği periyodik ve sık arlıklarla yapıldığında istenilen sağlıklı ortam sağlanabilmiş olur. Bu nedenle periyodik şekilde gelen ekibimiz sizin ve sevdiklerinizin ferah bir ortamda sağlıklı yaşamalarına yardımcı olur.Planlanan gün ve saati aksatmadan temizlik yapan personelimiz apartman yönetimiyle arzuya göre yapılacak olan sözleşmeye de harfiyen uyarak sorumluluklarının bilincinde olduğunu gösterir.

Bakırköy Merdiven Temizliği ekibi olarak size profesyonel ve güler yüzlü hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Ferah bir görünüm ve hijyenik merdivenlere kavuşmak için bizi aramanız yeterli.