Başakşehir Merdiven Temizliği

Kalabalık şehirlerde yaşadığımız apartmanlar, birçok aileyi barındırdığı gibi, çok kullanılan alanlardır. Kalabalık ve aile ortamlarının her zaman temiz tutulması sağlık açısından çok önemlidir. Temizlik bir bakıma apartmanların bakımlı olduğunu gösterir. Apartmanlarda ise ortak kullanım yeri tabi ki merdivenlerdir. Başakşehir merdiven temizliğiniz de de her zaman yanınızdadır.

Merdivenlerin temiz tutulması apartman , site ve benzeri alanlarda hem zordur hem de yardımcıya ihtiyaç duyarız. Yardımcı tutmak , apartman sakinlerine çok ağır gelebilir. Çünkü son zamanlarda çıkan yasalara göre apartman bir çalışma yeri kabul edildiği için, yardımcı da işçi sınıfına girmektedir. İşçi olarak gözüken yardımcının sigortası ve diğer tüm hakları korunmak zorundadır. Bu da apartman sakinleri için ağır bir gider olabilir. Başakşehir merdiven temizliğiapartman gibi benzeri alanların temizliğinde en büyük ihtiyacınızı gidermektedir. Merdiven temizliğinde görevlendirdiği profesyonel elemanları ile size en iyi hizmeti sunmaktadır. Elemanların sigortalı olması ve tüm haklarının şirket tarafından korunduğu için hiçbir sorun ile karşılaşmamış oluyorsunuz. Başakşehir merdiven temizliğinde  kaliteli ve düzenli bir çalışma ile sizin memnuniyetinizi garantilemektedir.

Başakşehir Merdin Temizliği Hizmet Adımları

  •  Apartmanın ilk olarak örümcek ağları ve tozları alınır
  • Merdiven ve korkulukların kaba pisliği temizlenir.
  • Merdivenlerin korkulukları özenle silinir.
  • Merdivenler firmanın özel temizleyicileri ile silinir.
  • İsteğe göre merdivenler yıkanılabilir.
  • Apartmana ait posta kutuları silinir.
  • Asansör kapı ve içleri temizlenir.
  • Apartman kapısı temizlenir ve reklam için yapıştırılan etiketler tek tek sökülür

Başakşehir temizlik şirketi olarak merdiven temizliğinin yanı sıra apartman sakinlerinin çöplerini de çöpe atma hizmetini sizlere veriyor. Eleman tercihi sizin talebiniz üzerine gönderilir. Yapılacak sözleşme sonrası sürekli eleman göndererek sizin daimi yardımcı ihtiyacınızı gidermektedir. Merdiven temizliğinde kullanılan malzemeler şirket tarafından tedarik edilir ve temizlik esnasında sık sık su değiştirilir. Fiyatlarımız daire başı ve semt göz önünde bulundurularak belirlenir. Apartmanını temiz tutmak seni de temiz gösterir.