Beyoğlu Merdiven Temizliği

Beyoğlu Merdiven Temizliği Fotoğrafları

İstanbul’un merkezi olarak gösterilen Avrupa Yakasının en hareketli ve sosyal bölgesi Beyoğlu İlçesinde Beyoğlu Temizlik Şirketi olarak hizmet vermekteyiz.

Kısıtlı alanları nedeni ile uzun yıllardır değişemeyen nüfusuna oranla Beyoğlu Temizlik Şirketi olarak işimizi hızlı ve profesyonel bir şekilde yerine getirme avantajına sahibiz.

Faaliyetlerimizden biri olan Merdiven Temizliği konusunda apartmanlara profesyonel kadromuz ile özel hizmet vermekteyiz. Muhatabı olduğumuz apartman yönetimleri ile yaptığımız görüşmelerde bina içi temizlik işleri ve servis hizmetlerinin yanı sıra ekonomik olarak ta memnuniyet verici rakamlar sunan Beyoğlu Merdiven Temizliğini tercih etmişlerdir. Yönetim olarak bina sakinlerinin kendilerine verdiği sorumluluğu üstlenerek, düşük masraflı, kaliteli bir hizmet sunmak bizim için önemlidir. Bina sakinleri için temiz bir ortak kullanım alanı oluşturmayı hedefleyen Beyoğlu Merdiven Temizliği, profesyonelleşen kadromuz ve özel temizlik malzemelerimiz ile beklentilerinizin karşılığı olacağımızı biliyoruz.

Toplu yaşam alanı olarak kişilerin ortak kullanım ortamının çok olduğu apartmanlarda, temizliğin ve hijyenin birinci kural olması gerektiğinden kişilerin takip edemediği veya gözden kaçırdığı durumları da göz önünden bulundurarak, Beyoğlu Merdiven Temizliği her alanda kontrol sağlayan bir temizlik sistemi kurup belirlenen periyotlarda haftada bir gün Detaylı Temizlik, belirlenen günlerde Genel Temizlik ve Günlük Rutin Temizlik olarak detaylandırmaktadır.

Genel Temizlik olarak çalışmalarımızı maddelendirecek olursak;

  • Binanın en üst katından dış kapı önüne kadar toz kaldırmaksızın süpürülmesi,
  • Bina içi tavan ve köşelerde oluşan örümcek ağı ve tozların süpürülmesi
  • Süpürülen merdiven ve zeminin deterjanlı su ile silinmesi,
  • Merdiven korkulukları, kapılarınızın pervazları ve kapı önü elektrik doğalgaz su sayaçlarının silinmesi,
  • Asansör kabini ve kapılarının iç dış silinmesi,
  • Bina çıkışı posta kutuları ve ilan panolarının silinmesi,
  • Dış kapının önlü arkalı her bölgesinin yıkanması ve el değen bölgelerin dezenfekte edilmesi,
  • Bina kapı önünün süpürülerek bol su ile yıkanması ve silinmesi,

Beyoğlu Merdiven Temizliği ile sizlere sunacağımız hizmetin her aşamasında kullanacağımız temizlik ürünlerinin tamamı kendi bünyemizde temin edilecektir. Kullanacağımız ürünler etkin çözüm sunacak türden malzemeler olup temizlik aparatlarımız orijinal ve sağlamdırlar.

Beyoğlu Merdiven Temizliği her alanda yaptığı temizlik çalışmalarında olduğu gibi Merdiven Temizliği konusunda da deneyimli ekibi ile sizlere iyi bir hizmet için çalışmaktadır.  Apartman kat sayısı ve sizlerin talepleri doğrultusunda oluşturulan çalışma programı göz önünde bulundurularak personel sayımızı artıra bilmekteyiz.

Detaylı Temizlik olarak çalışmalarımız Genel Temizlik çalışmalarımızdan farksız olup sizlerin taleplerini de içine alan kapsamlı, ince bir temizlik hizmeti vermek bize göre mümkündür.

Günlük Rutin Temizlik ise çok farklı olmamak ile birlikte taleplerinize göre sabit olarak çöp alma, süpürme, düzen ve tertip içeren bir hizmet türümüzdür.

Sunacağımız hizmetlerin her aşaması sizlerin kaliteli, ferah ve temiz bir alanda yaşamanıza etki edecek olan temiz bir çevre ile ortak olmaktır.

Beyoğlu Merdiven Temizliği olarak bizler bu ortaklıktan güç alarak sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz.