Esenyurt Merdiven Temizliği

Esenyurt Merdiven Temizliği Fotoğrafları

Daha sağlıklı, daha hijyenik bir apartmanda yaşamak için apartman temizliği çok önemlidir. Apartman ve benzeri yaşam alanlarında birçok ailenin kullanım alanı olduğu için apartmanın merdiven temizliği belirli günlerde yapılması gerekir. Esenyurt temizlik şirketi merdiven temizliğinde 3n iyi hizmeti sunmaya hazırdır.

Merdiven temizliği yapılırken elemanların profesyonel olması ve merdiven temizliğini çok iyi bilmesi gerekir. Aksi halde merdivenleriniz dönüşü olmayan kararmaların oluşma ihtimali doğabilir. Esenyurt merdiven temizliğinde en iyi elemanlarını size gönderir ve bu tür aksiliklerle asla karşılaşmazsınız. Merdiven temizliği yapılacağı zaman ilk önce elemanlarımız binanın örümcek ağı ve tozlarını özel fırçaları ile temizler. Her köşe be ayrıntılara dikkat edilir. Merdivenlerin kaba pislikleri ve tozları süpürülür, ardından ince tozları tekrar temizlenir. Duvarların ve dış kapıların tozları iz bırakmayan bezler ile güzelce silinir. Eğer asansör bulunuyorsa asansörün içi iyice temizlenir. Merdivenin korkulukları ayrıntılarıyla silinir. Asansör ve merdiven korkulukları insanların en çok temas halinde olduğu yerler olduğu için temizliği ayrıntılı ve titizlikle yapılmaktadır. Kullanılan deterjanlar firmanın seçtiği özel ve uzun süre dezenfekte olan ürünlerdir. Profesyonel elemanların yaptığı titiz çalışma ile birlikte hijyen ortamı daha uzun sürer. Ardından merdivenler temizlenirken deterjanlı su ile iyice silinir ve duru su ile durulanır. Merdivenler silinirken her katta su değiştirilir. Bu sayede merdivenler daha temiz olur ve kararma riski ortan kalkmış olur. Apartmanın giriş kısmında posta kutularınız var ise tozları alınır. Bazen doğalgaz gibi hat boruları bina içinde gözükür halde olur ve çok tozlanır. Bu alanları dahi temizleyerek hizmeti en üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Son olarak dış kapı iyice temizlenir reklam etiketleri tek tek sökülür ve kapı önü güzelce süpürülür.

Esenyurt merdiven temizliğinde size temizlik adına her hizmeti sunmaktadır. Profesyonel elemanlar ile merdiven ve bina içinde hiçbir şeye zarar gelmez. Talep üzerine bay-bayan elemanları size istediğiniz belirli günlerde gönderir. Yöneticiniz ile yapılacak sözleşmeden sonra tüm hakları şirket tarafından korunan elemanlar ile en iyi hizmeti vermeye hazırdır. Fiyatlarımız semte göre ve bina kat sayısına göre değişmektedir. Kaliteli hizmet için varız.