Eyüp Merdiven Temizliği

Eyüp Merdiven Temizliği Fotoğrafları

İstanbul’un Avrupa Yakasında en eski tarihe sahip, hareketlenen nüfusu ve hoş doğası ile ayakta olan ilçesinde Eyüp Merdiven Temizliği olarak hizmet vermekteyiz.

Son yıllarda yapılan yeni çevre düzenlemeleri, fabrikaların kaldırılması ve temiz kokan Haliç’i ile bunun yanında yükselen yeni binalar ile birlikte yeni yerleşim alanlarının oluşması Eyüp Temizlik Şirketi olarak merdiven temizliği konusunda işimizin bilincinde olduğumuzu belirtmek isteriz.

Eyüp Temizlik Şirketi alanında uzman olduğu hizmetlerden biri olan Merdiven Temizliği konusunda apartman türündeki konutlara profesyonel kadromuz ile özel hizmet vermekteyiz. Bina yönetimi ile gerçekleştirdiğimiz görüşmeler ve talepler ölçüsünde anlaşarak, bina içi temizlik işleri ve servis hizmetleri ile ekonomik ve kaliteli bir netice sunmaktayız. Beklentileri tam olarak karşılayan bir temizlik hizmeti veren Eyüp Merdiven Temizliğini bina yönetimleri ve bina sakinleri için maddi açıdan da tasarruflu olması nedeniyle özellikle tercih etmektedirler.

Temiz bir ortak yaşam alanı oluşturmayı hedefleyen Eyüp Merdiven Temizliği, özel kadromuz ve kesin çözüm sunan temizlik ürünlerimiz ile vereceğiniz her kuruşun karşılığını fazlası ile alacağınızı taahhüt ediyoruz.

Belirlenen periyotlarda yapılan temizlik hizmetinde gerçekleştirdiğimiz çalışmaları detaylandıracak olursak;

  • Binanın tüm merdivenleri toz kaldırmaksızın süpürülmesi,
  • Zamanla oluşan örümcek ağları ve tavan döküntülerin süpürülmesi,
  • Merdiven ve zeminin deterjanlı su ile silinmesi,
  • Merdiven korkulukları, kapı pervazları ve kapı önü elektrik doğalgaz su sayaçlarının silinmesi,
  • Asansör kabini ve kapılarının içi ve dışının silinmesi,
  • Posta kutuları ve ilan panolarının silinmesi,
  • Dış kapının önlü arkalı yıkanması ve silinmesi,
  • Bina kapı önünün süpürülerek bol su ile yıkanması ve silinmesi,

Eyüp Merdiven Temizliği ile yapılan faaliyetlerin her aşamasında etkili çözüm sunan temizlik ürünlerinin kullanılmasına özen göstermektedir. Merdiven temizliği haftalık yapılması gereken bir hizmet olması nedeniyle belirlenen gün ve saat aralığında yapılması göz önünde bulundurularak personel desteği ile hızlı ve özenli bir faaliyet sürdürmeyi hedeflemekteyiz.

Eyüp Merdiven Temizliği olarak hizmet anlayışımızdan ödün vermeden kalite ve memnuniyet politikamız ile sizlere ferah ve temiz bir alan oluşturmayı gaye edindik.

Çalışmalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için 0212 909 32 64 nolu numaradan iletişime geçebilirsiniz.