İstanbul Merdiven Temizliği

İstanbul Avrupa yakasında her ilçe, semt ve mahallede merdiven temizliği hizmetiniz profesyonel ve kurumsal olarak sağlamaktayız. Merdiven temizliği hizmetini basit ve kolay bir iş kolu gibi görmek yerine işimize gerçek önemi vererek yapmaktayız. Özellikle apartan sakinlerinin en büyük problemlerinden bir tanesi olan ortak alanların temizliğine %100 memnuniyet garantili olarak çözüm sunmaktayız.

İstanbul Merdiven Temizliği Şirketi olarak bizleri seçtiğiniz taktirde bu sektöre ne kadar kaliteli bir anlayış ile hizmet verdiğimizi göreceksiniz. Bizler kale merdiven temizliği adı altında taleplerinize en ideal sonuç üreterek karşılık veriyoruz.

Bizleri Diğer Merdiven Temizliği Şirketlerinden Ayıran Önemli Ayrıcalıklar

  • İşimizin ehliyiz ve bunun göstergesi olarak %100 memnuniyet garantisi veriyoruz.
  • Hizmetimizi verirken saate bakıp hemen bitirip gidelim değil işi en iyi şekilde yapmayı dert ediniriz.
  • Temizlik hizmetinde gerekli olan araç gereç ve tüm temizlik malzemeleri şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.
  • Fiyat politikası olarak apartman daire sayısına göre farklı rakamlarda hizmet vermekteyiz. Ancak piyasa fiyatlarına uygun rakamlar belirlemekteyiz.
  • Yaptığımız tüm merdiven temizliklerinde şirket sözleşmesi yapmaktayız.

Yukarıdaki neden bizleri sadece yazmak için yazıyor olduğumuzu düşünmemenizi rica etmekteyiz. Bizler Kale Merdiven Temizliği olarak sözümüzü hizmetimize her zaman yansıttık ve yansıtmaya devam ediyoruz.

İstanbul Merdiven Temizliği alanında lider bir şirketten hizmet almak istiyorsanız biz buradayız. Sizlere bir telefon kadar yakınız.