Merdiven Temizliği Hizmeti

Merdiven Temizliği Şirketimiz ile sizlerin taleplerini profesyonel olarak yerine getirmekteyiz. Özellikle bina veya apartman yöneticilerinin büyük problemi olan merdiven  temizliğini problem olmaktan çıkartıyoruz. Hizmet içi eğitimlerini verdiğimiz profesyonel personellerimiz ile memnuniyet garantili olarak apartmanlarınızın merdivenlerini temizliyoruz.

Apartman Merdiven Temizliğinde Neden Biz?

Bu sorunun cevaplarını maddeler halinde belirterek sizlere neden bizin cevabını net olarak anlatmak istiyoruz. Çünkü artık haftada bir merdiven temizliği şirketi değiştirme derdinden kurtulmanızı hedefliyoruz.

 1. Profesyonel hizmet anlayışı ile hareket etmekteyiz. Yani işimizi kesinlik ile çok önemsiyoruz ve gerekli olan özeni net bir şekilde gösteriyoruz.
 2. Eğitimli ve deneyimli personel ile hizmet, Personellerimiz öncelik ile hizmet içi eğitimlerle yapacakları işi bütün detayları ile öğrenmektedir. Daha sonrasında stajer mantığı ile daha deneyimli personellerimiz ile birlikte çalışarak deneyim kazanmaktadır.
 3. Uygun fiyat politikası, Vermiş olduğumuz hizmetin karşılığı olan ücretlerimiz piyasa fiyatlarına göre daha düşük rakamlardadır. Ancak burada şu dip notu da vurgulamak isteriz ki ücretlerimizin düşük olması kaliteli hizmetimizde hiç bir şekilde ödün vermemize neden olmayacaktır.
 4. Müşteri memnuniyet garantisi, Çalışmalarımızın merkezi siz değerli müşterilerimizin memnun kalmasıdır. Merdiven temizliği şirketi olarak memnuniyet konusunda kendimizden emin olarak sizlere de garanti vermekteyiz.
 5. Çoklu Personel ile hizmet, Apartmanlarda ki merdivenlerin fazlalığına göre personel sayısında artırılıma gidile bilinmektedir. Bu sayede hizmetimiz tam zamanında yapılması sağlanmaktadır.
 6. Merdiven temizliği ile birlikte sizden gelecek çeşitli hizmetleri de karşılamaktayız. Amacımız apartman problemlerinin bir çoğunu karşılaya bilmektir.

Yukarıdaki hizmet anlayışımız ile apartmanlarınızın merdiven ve diğer hizmet taleplerinize talibiz.  Bizlere 0212 909 32 64 nolu telefonumuzdan ulaşarak taleplerinizi bildire bilirsiniz.

Merdiven Temizlik Fiyatları

Merdiven temizliği fiyatlarımız apartmanda ki daire sayısına göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle ancak telefon veya bir bir görüşmede fiyatlarımız belirlene bilecektir.

Merdiven temizliğini profesyonel ellere bırakın, Bu sıkıntılı süreçten sizleri hiç bir problem yaşatmadan kurtaralım. Biz işimizin ehli olarak memnuniyet garantili hizmetimiz ile yanınızdayız.

Apartman Merdiven Temizliği Nasıl Yapılmaktadır?

Merdiven temizliği hizmetimizde yaptığımız işlemler şöyledir;

 • İlk olarak merdivenlerin ve trabzanların toz alma işlemleri yapılmaktadır.
 • Merdiven temizliğinde kullanmış olduğumuz kimyasallar zarar verici olmayan genel temizlik ürünleridir.
 • Merdiven temizliğine asansör iç kısımları ve kapı önleri temizlik hizmetine dahildir.
 • Aynı zamanda evlerinizin kapı pervazları da silinmektedir.
 • Apartmanın dış kapısı ve varsa korkuluklarının da toz alma işlemi yapılmaktadır.
 • Apartman giriş kapılarına yapıştırılan reklam etiketleri özel yöntemlerle kapıların çizilmesinin önüne geçilerek temizlenmektedir.
 • Apartman içindeki posta kutuları, su sayaçları, doğal gaz panosu ve elektrik panolarında ki reklam içerikli broşür ve ilanlar kaldırılmaktadır.
 • Tavanlarda ki örümcek ağlarının temizleme işlemi yapılmaktadır.
 • Bina girişinde yer alan çöp kovaları boşaltılmaktadır.
 • Merdiven temizliğinde su talebi duruma göre bina ortak kullanım alanlarından veya dairelerden sırası ile temin edile bilmektedir.
 • Temizlik hizmetimde gerekli olan araç ve gereçler ile temizlik malzemeleri şirketimiz tarafından tedarik edilmektedir.
 • Merdiven temizliği sonrasında apartman içerisinin güzel kokması için parfüm kullanılmaktadır.

Apartman merdiven temizliği konusunda sizlerin talepleri ve öncelikleri bizlerinde önceliği konumundadır. Buna bağlı olarak siz değerli müşterilerimize küçük bir anket sunmaktayız. Anketimize katılarak bizlere önceliklerinizi belirte bilirsiniz.

Merdiven Temizliğinde Önceliğiniz Nedir?

View Results

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Anketimize katıldığınız için teşekkür ederiz. Merdiven temizliği ile ilgili tüm sorularınızı ve taleplerinizi bizleri 0212 909 32 64 ve 0545 718 15 25 nolu telefonlarımızdan 7/24 istediğiniz saat aralıklarında çekinmeden araya bilirsiniz.