Sultangazi Merdiven Temizliği

Sultangazi Merdiven Temizliği Fotoğrafalrı

Firmamız köklü bir firma olup merdiven temizliği adına faaliyet göstermektedir. Günümüz şartlarında merdivenlerinizi alışıla gelmiş şekilde temizlemek yerine daha profesyonel daha yeni makine, kapsamlı kadroya sahip ve daha temiz bir hale gelmesi için biz Çözüm ortağınız Sultangazi Merdiven Temizliği şirketi olarak size hizmet veriyoruz.

  • Duman, İs, Boya, Zift, bu gibi sizin başa çıkamadığınız sorunları biz büyük bir titizlikle ortadan kaldırıyoruz nasıl mı ?
  • Ne bütçenizden merdivenleriniz için büyük bir pay ayırmanız nede nasıl temizlenecek diye düşünmenize bir SON demenin vakti gelmedi mi ?

SULTANGAZİ TEMİZLİK ŞİRKETİ OLARAK BİZ SİZİN ADINIZA SON DİYİYORUZ …

Sultangazi Merdiven Temizliği Ayrıcağı İle,

Ofis merdivenleriniz, bina merdivenleriniz yada dubleks evlerinizin ara merdivenleri, ahşap merdiven, beton merdiven,  yangın merdivenleriniz yada çelik konstrüksiyon asma merdivenleriniz büyük bir titizlik ile boyasından temizliğine, cilasından ara boşluklarının doldurulmasına kadar firmamız tarafından yapılmaktadır.

Yüksek katlı binalarınızın merdivenleri silmek ya da temizlemek ile makinelerimizin yapmış olduğunu temizlik aynı değildir makinelerimizin vakumlu temizliği sayesinde merdivenleriniz daha parlak ve daha temiz üzerine attığımız cila ile görenleri yeni yapılmış dedirten temizlik sadece Sultangazi Temizlik Şirketi ile yapılmaktadır.

Sadece irtibat bilgilerimizden bize ulaştığınız taktirde güler yüzlü personelimiz karşılaması ile zaten farkı arada hissedeceksiniz, bir sonraki günde gelecek ekibimiz temizliği üstlenecektir ve inanıyoruz ki; ilk denemeden sonra temizlik adına zihninizde pek çok şey yer değiştirecek ve memnuniyetiniz bir dahaki merdiven temizliğinizle firmamızla irtibata geçerek devam edecek gerek sözleşme yaparak gerek aylık, haftalık olarak anlaşarak düzenli şekilde merdivenleriniz temizliği tarafımızca yapılır.

Sizin belirlemiş olduğunuz günlerde acaba ne zaman gelirler diye düşünmeyeceksiniz, bizim ekimiz düzenli olarak sizin belirlemiş olduğunuz günlerde gelerek gerekli temizliği yapacaktır.

Ne bütçenizden merdivenleriniz için büyük bir pay ayırmanız nede nasıl temizlenecek diye düşünmenize bir SON demenin vakti gelmedi mi ? Müşterilerimizin Memnuniyeti bizim için en üst plandadır.