Yakuplu Merdiven Temizliği

Yakuplu Merdiven Temizleme olarak sizlere en iyi ve sağlıklı temizliğin garantisini veriyoruz. Merdiven Temizliği konusunda iddialıyız. Firmamız merdiven temizliği iş kolunda uzman çalışanları sayesinde sizleri yüksek kapıcı maliyeti, sürekli temizlik çalışanı arama gibi uğraşlardan kurtarır ve sizlere en iyi ve en sağlıklı temizliği sunar. Sizin yapmanız sadece bizimle iletişime geçmek. Apartman ve site girişleri misafirlerinizin sizin hanenizde ilk gördüğü ve dikkat ettiği yerdir bu yüzden temizliğine ve hijyenine en dikkat edilmesi gereken yerlerdendir. Bunun farkında olarak özenle temizlik hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.
Yakuplu merdiven temizliği olarak uzman hizmetli kadromuz apartman ve sitelerinizde temizlik olarak şunları sağlar. Merdiven ve tırabzanların tozları temizlenir. Merdiven temizliğinde sağlığa zararı olmayan kimyasal olarak zararsız genel temizlik maddeleri kullanılır. Posta kutusu, elektrik gösterge levhaları temizliği sağlanır. Dış kapıdaki ve iç dolaptaki yapışkan reklamlar çizmeyen jiletle zarar verilmeden temizlenir. Tavandaki örümcek ağları alınır. Temizlik site veya apartman büyüklüğü ya da bölgeye göre belirlenen ekip tarafından yapılır. Bütün temizlik araç-gereçleri ve temizlik maddeleri tarafımızdan sağlanır. Temizlik bittikten sonra apartmanınızın mis gibi kokması sağlanır. Çamaşır suyu yerine daha etkin temizlik sağlayan hoş kokulu genel temizlik maddeleri kullanılır. Ayrıca temizlik için kullanılan malzemeler ve temizlik maddelerin apartmanınızın yüzeyine göre kullanılır. Kullanılan bezlerimizin mikro fiber özelliğine sahiptir. Su talebi apartman sakinlerin sırayla temin edilir. Temizlik bittikten sonra apartmanınıza parfüm sıkılır.
Merdiven temizliği hizmetimizi profesyonel kadromuz ve yaklaşımımızla alışıla gelmiş temizlik hizmetlerini tamamen değiştirerek bugüne kadar almakta olduğunuz en iyi hizmeti garanti ediyoruz. Hiçbir şey sizlerin bize olan güveninizden daha önemli değildir. Bu yüzden Yakuplu Merdiven temizliği olarak sizlere bu güveni veriyoruz. Siz de hem ekonomik hem de profesyonel hizmetimizden apartman, site, iş merkezi gibi insan sirkülasyonunun çok olduğu ortak kullanım alanlarının temizliğini bizlere yaptırmak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.